Переклад фінансової звітності
Підприємець Ви або власник великого підприємства – у певний момент у вас може виникнути потреба у перекладі фінансової документації. Така процедура є обов'язковою у випадку, якщо ви маєте намір налагоджувати ділові відносини з іноземними партнерами або відкривати бізнес в інших країнах.
Найпершим і необхідним кроком у цьому питанні буде надання всіх документів, які мають бути перекладені необхідною вам мовою. Надсилаючи документи обов'язково потрібно вказати якою мовою необхідний переклад, у разі важливості термінів вказати їх, а також при необхідності вказати потрібний вам вид засвідчення.
Але перш, ніж надсилати документи, знайдіть перевірене бюро, яке зібрало безліч відгуків. Одним із таких є TranslationStudio. Ознайомитись з інформацією про нього, а також його послуги ви можете перейшовши за посиланням – https://www.byuroperevodov.com.ua.
Фінансові документи є важливою складовою ладою компанії та їх переклад завжди потребує грамотного підходу, а також відповідних знань та навичок. Тому краще їх одразу довірити спеціалістам.
Після того, як ваші документи надходять до пошти агентства починається їх обробка, а точніше оцінка обсягу, можливість виконання тощо. Після того, як менеджер уточнив можливість виконання, він надає Вам відповідь про вартість та терміни виконання замовлення.
Як тільки Ви отримали всю інформацію з умовами роботи бюро, Ви зможете прийняти рішення про співпрацю.
Як перевірити вартість замовлення
Якщо ви хочете самостійно розрахувати ціну на своє замовлення, пропонуємо зайти на сайт у відповідний розділ з цінами. Для цього просто перейдіть за посиланням - https://www.byuroperevodov.com.ua/tseny/. На сайті ви можете знайти коштувати перекладу за одну сторінку, яка відповідає 1800 символам із пробілами. Виходячи з цього, ви можете прорахувати або приблизну вартість, або прорахувати точну кількість символів з ціною на сайті і розрахувати остаточну ціну.
Засвідчення перекладів
Більшість перекладених документів вимагають такого офіційного підтвердження як завірення нотаріусом або печаткою бюро. Докладніше про процедуру завірення можна прочитати за посиланням - https://www.byuroperevodov.com.ua/notarialniy-perevod-dokumentov/.
Завірення здійснюється виключно після виконання перекладу та його вичитування, тому враховуйте ці особливості, щоб бути впевненим в кожному кроці.