Университет радиоэлектроники: как выбрать специальность
Сьогодні ХНУРЕ є не просто кращим технічним вищим навчальним закладом Харкова. Він знаходиться на почесній четвертій позиції в рейтинговій таблиці вишів України. Історія його виникнення і розвитку сягає своїм корінням в далекі тридцяті роки минулого століття. Університет радіоелектроніки сьогодні складають 8 факультетів, 33 кафедри, які випускають фахівців з 46 спеціальностей. Більш того, тут здобувають освіту і іноземні студенти, представники понад сорок країн світу.
Основні напрями навчання
В університеті радіоелектроніки навчання проходить по всіх можливих формах - очно, заочно, дистанційно. Готують тут бакалаврів, магістрів, спеціалістів. Основними напрямами цього вузу, що випускають спеціалістів є:
- Інформаційні технології (сюди входять комп"ютерні науки та інженерія);
- Військові науки (безпека кордонів, нацбезпека);
- Електроніка та телекомунікації (включаючи радіотехніку);
- Автоматизація та приладобудування (метрологія, нано і мікросистемна техніка);
- Виробництво і технології (поліграфія, видавнича справа);
- Соціальні науки (економіка, психологія, соціологія);
- Математичні науки;
- Хімія і біоінженерія.
ХНУРЕ має відповідну матеріально-технічну базу, яка забезпечує високоякісне навчання студентів за всіма напрямами. Тільки бюджетна основа університету дозволяє набирати більше 900 студентів на перший курс.
Весь викладацький склад являє собою висококваліфіковану досвідчену команду. А випускники національного університету стають співробітниками в найпрестижніших компаніях світу, які перебувають на топових позиціях у рейтингових дослідженнях.
Як стати студентом технічного університету?
Щоб мати більше шансів для вступу до даного престижного технічного вузу необхідно записатися і відвідувати спеціальні підготовчі курси. ХНУРЕ запрошує школярів 9-11 класів в групи для поглибленої підготовки до ЗНО. Так само тут функціонує відділення підкурсів заочне, недільне й репетиційне. А в недільному клубі «Юний програміст» можна навчитися основам майбутньої професії, безпосередньо пов"язаної з програмним забезпеченням.